• tel. 669 401 618
  • krzysztof@celkierujedzialaniem.pl

KRZYSZTOF ZIĘBA

Na codzień prowadzę: sesje coachingowe, szkolenia, warsztaty z zakresu umiejętności interpersonalnych oraz wsparcie mentalne dla sportowców i przedsiębiorców.Na stałe współpracuję zInternational Trainers and Facilitators Federation, Polskim Związkiem Piłkarzyoraz Perforance Lab.

Zarówno w pracy z zespołami jak i pracy indywidualnej stawiam na merytorykę. Kluczowym aspektem jest dla mnie indywidualne podejście oraz elastyczność w doborze technik oraz narzędzi dopasowanych do Twoich potrzeb oraz aktualnej sytuacji życiowej.

Swoją przygodę w roli trenera rozpocząłem w 2008 r, od tego momentu prowadziłem regularne zajęcia oraz warsztaty taneczne z młodzieżą w Polsce i za granicą. Łącznie przeprowadziłem ponad 10 000 godzin zajęć, gdzie każdy warsztat był dla mnie okazją do rozwoju kompetencji wystąpień publicznych czy też umiejętności komunikacji, motywowania, budowania zespołów, zarządzania procesem grupowym.

Jako ciekawostkę zaznaczę, iż na przestrzeni 2014-2017 prowadziłem również zajęcia i warsztaty dla młodzieży niesłyszącej z Polski, Niemiec oraz Francji, tworząc podstawy języka migowego dla kroków tanecznych w ramach projektu „Deaf do dance” organizowanego przez Fundację Art of Breaking której jestem Prezesem od 2014 roku.

Wyzwania w pracy trenera tańca sprawiły, iż szukałem odpowiedzi na pytania związane m.in. z tym: jak pracuje nasz mózg, co sprawia, że niektórzy ludzie osiągają większe efekty niż pozostali, jak wpłynąć na komunikację członków grup, jak budować zespoły?

Ta ciekawość zaprowadziła mnie do miejsca w którym jestem dziś.

Doświadczenia zebrane na przestrzeni ostatnich lat sprawiły, iż od 2015 wspieram ludzi w rozwoju ich kompetencji, realizacji zawodowych celów, rozwiązywaniu problemów życiowych, poprawie wyników w sporcie!