Szkolenia dla ZZKRL

blue_logo_WTW_COM
cropped-Logo_main.png

Witamy Cię na stronie zapisów na szkolenia dedykowane dla ZZKRL

Zapraszamy do zapoznania z programami oraz naszymi trenerami

krzysiek22

Krzysztof Zięba – szkoleniowiec

“Wydobywanie potencjału, zwalnianie blokad oraz wzmacnianie mocnych stron to dla mnie najważniejsze aspekty pracy grupowej oraz indywidualnej.”

Na co dzień prowadzę: sesje coachingowe, szkolenia, warsztaty z zakresu umiejętności interpersonalnych oraz wsparcie mentalne dla sportowców i przedsiębiorców. Na stałe współpracuję z Businessland, International Trainer and Facilitator Federation, Polskim Związkiem Piłkarzy. Zarówno w pracy z zespołami jak i pracy indywidualnej stawiam na merytorykę. Kluczowym aspektem jest dla mnie indywidualne podejście oraz elastyczność w doborze technik oraz narzędzi dopasowanych do Twoich potrzeb oraz aktualnej sytuacji życiowej.

tomek22

Tomasz Piotr Sidewicz – zawodowy negocjator

Jestem zawodowym negocjatorem, który bierze odpowiedzialność za efekt prowadzonych negocjacji. Specjalizuję się w trudnej komunikacji interpersonalnej, wpływie społecznym (manipulacje), rozpoznawaniu kłamania oraz negocjacjach w konflikcie interesów (B2B, związki zawodowe, społeczność lokalna, zarząd akcjonariuszy / udziałowców). Przygotowuję strategie negocjacyjne i prowadzę negocjacje wielomilionowych kontraktów (największa transakcja przekraczała 1.400.000.000 PLN).
Pasjonuję się komunikacją interpersonalną, zarówno werbalną, jak i niewerbalną, szczególnie w obszarach wpływu (pragmatyka) i językoznawstwa kryminalistycznego. Ze względu na duże doświadczenie zawodowe (trudne negocjacje i kryzysy) oraz wypracowane know-how rozwijam się również w dziedzinie naukowej, przygotowując doktorat na Wydziale Zarządzania i Jakości Społecznej Akademii Nauk z zakresu “badania wiarygodności komunikacji menedżerskiej w konflikcie interesów”

Program szkolenia

„Zarządzanie sobą i swoim życiem"

„Jak sprzedajesz i negocjujesz tak masz w życiu"

Rekomendacje

Zapisz się na szkolenie!

Wybierz datę i wypełnij formularz!

Krzysztof

Szkolenie

22.03
09:00 - 17:00
Krzysztof

Szkolenie

16.03
09:00 - 17:00
Tomasz

Szkolenie

18.03
10:00 - 17:00
Tomasz

Szkolenie

24.03
10:00 - 17:00
Cel Kieruje Działaniem Krzysztof Zięba