CZYM JEST COACHING?

Coaching moimi oczami:

“Ludzie tak naprawdę wiedzą czego potrzebują, zatracili jedynie umiejętność komunikowania się z sobą samym.
Dobra sesja Coachingowo to takie spotkanie, które pozwala usłyszeć siebie, zdefiniować to co na co dzień zdaje się być nie definiowalne, stworzyć rozwiązania do sytuacji bez wyjścia, uzyskać efektywność, tam gdzie wcześniej brakowało chęci, zrozumieć swoje emocje i frustracje, a to wszystko w oparciu o potencjał z którym przychodzi klient.”

Według International Coaching Federation:

„Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.„

Według Orlinsky 2007:

Coaching jest psychospołeczną interwencją na rzecz zmiany, która optymalizuje ‘niezrealizowany’ potencjał poprzez rozwój talentu i doskonalenie skutecznych umiejętności z niezadowalającego, ograniczonego, przeciętnego poziomu wyników na ulepszoną lub znakomitą skuteczność działania.”

Obszary coachingu, w których pracuje

“Światło, które odkrywasz w swoim życiu, jest proporcjonalne do ilości ciemności, z którą jesteś gotów otwarcie się zmierzyć”

Carl Gustaw Jung

W czasach, w których tak wiele jest na wyciągnięcie ręki, tyle zadań można zdelegować, ludzie mają trudność w definiowaniu swoich potrzeb, celów, kreowaniu rozwiązań wolnych od konfliktów wew. bądź, gdy posiadają ten cel szukają sposobu na rozwiązanie owych konfliktów w oparciu o gotowe rozwiązania, które w ich życiu nie działają!
 
Moje doświadczenia i praktyka pokazuje, że “ludzie wiedzą czego potrzebują”! Odpowiedzi i rozwiązania są na wyciągnięcie ręki, a każdy człowiek po poświęcenie odrobiny czasu oraz przy zadaniu kilku odpowiednich pytań, jest w stanie wygenerować odpowiedzi rozwiązujące jego problemy, a jeśli nie to na pewno pozwalające zrobić krok w przód.
Ja znam właściwe pytania, Ty znasz odpowiedzi, rozwiążmy wspólnie Twoje problemy!

Sesje realizowane w standardach ICF

Coaching pomaga w:

Po owocach ich poznacie

Dominik Banas

Znam Pana Krzysztofa od około 8 lat, doceniam go przede wszystkim za to, że jest prawdą, którą głosi, niezależnie od pełnionej funkcji. Współpracując z Panem Krzysztofem jako trenerem, potwierdzam, że swoją spokojną postawą oraz umiejętnościami trenerskimi znacznie przyczynił się do spójności mojego zespołu i przyczynił się do efektywnej pracy, a co za tym idzie sukcesów w trudnym czasie zmiany w jakim byliśmy jako organizacja. Sesje coaching'owe, które były realizowane wspólnie z moimi pracownikami przyniosły oczekiwany efekt w postaci zmiany tzw mindset'u oraz efektywności pracy. Cenię profesjonalizm, przygotowanie i pozytywne emocje, które wnosi podczas warsztatów czy szkoleń. Z punktu widzenia pracy nad sobą i samorozwoju jest dla mnie wyjątkową inspiracją. Życzę powodzenia i jestem pewien że nasze drogi zawodowe się jeszcze zejdą.

Masz pytania? Zostaw numer, oddzownimy!

.