Fundamentem mojej pracy są ludzie!

"Wydobywanie potencjału, zwalnianie blokad oraz wzmacnianie mocnych stron to dla mnie najważniejsze aspekty pracy grupowej oraz indywidualnej!"

Obszary szkoleniowe, w których się specjalizuję

Jak wygląda proces realizacji szkoleń dla firm i organizacji?

Badanie potrzeb szkoleniowych w formie: ankiet, wywiadów środowiskowych, testów.

Zaprojektowanie usługi wraz ze zdefiniowaniem celów oraz metod pracy takich jak: szkolenia/ warsztaty zespołowe, sesje coachingowe/ trening mentalny w formie spotkań ind. lub zespołowej, dodatkowa diagnostyka.

Realizacja procesu:
- diagnostyka,
- szkolenia,
- warsztaty,
- sesje indywidualne,
- coaching zespołowy.

Ewaluacja oraz podsumowanie procesu.
Analiza osiągniętych celów, wytyczne do wdrożenia oraz zadania mające na celu wzmacnianie nowych postaw/ umiejętności oraz podtrzymanie zmiany.

Po owocach ich poznacie

Jakub Gajewski
Dyrektor finansowy w HTL-STREFA S.A.

Profesjonalizm i good vibes w każdym calu. Ogrom wiedzy i praktycznych rozwiązań. Energia, która udziela sie wszystkim. Polecam szkolenia z Krzysztofem.

Przemysław Pisarek
Pracownik księgowości

Krzysztof prowadzi bardzo dynamiczne szkolenia, absorbujące uwagę nawet największych malkontentów. Prześwietla procesy zachodzące w firmie od A do Z, doskonale lokalizuje aspekty wymagające

Natalia Kaczyńska
Student(ka) w Uniwersytet Warszawski

Miałam okazję być na jednym ze szkoleń Pana Krzysztofa i niesamowicie polecam! Osoba z charyzmą, która potrafi przekazać ogrom informacji i wiedzy w

Diagnostyka

TEST PRISM

Test PRISM pozwala badać zespoły lub poszczególne zespoły, wskazując preferowane zachowania, zachowania ujawniające się w sytuacjach stresowych oraz to jak ludzie zachowują się dopasowując się do miejsca pracy.

TEST MTQ48

Test pozwala zdiagnozować poziom: zaangażowania, poczucia wpływu, pewności siebie, podejścia do wyzwań. Na bazie wyników opracowujemy strategie i taktyki wspierające rozwój odporności psychicznej.

Jesteś z woj. Łódzkiego i chcesz pozyskać dofinansowanie na realizację szkoleń?!

Od 2019 r. wraz z moimi partnerami biznesowymi pozyskaliśmy dofinansowania na łączną kwotę ponad
4 mln. zł dla naszych klientów.

Obecnie trwają kolejne nabory na dofinansowania dla firm z województwa łódzkiego, jeśli Twoja firma chciałaby również skorzystać z takich środków napisz do mnie już dziś i przejdź wspólnie ze mną przez 5 etapowy proces, który rozwinie Twoją firmę!

Masz pytania? Zostaw numer, oddzownimy!

.